2-es típusú glikogén raktározási betegség

Kedves doktor úr/nő!

30 éves nő vagyok. Nem tudom pontosan, hogy mi a bajom. Körülbelül tíz éve kezdtem jelentősebben érezni, hogy gyakran szédülök, jobban mondva állandóan... hol jobban hol kevésbé. Ez a rosszullét nagy mértékben függ az elfogyasztott élelmiszer minőségétől is. Egy fajta kábultság is jelen van, a fülemben is enyhe sípolást hallok. A gondolkodás, koncentrálás is általában nehezen megy. Nagy mértékben korlátozza a mindennapi tevékenységeim, a munkámról nem is beszélve. Elég hamar elfáradok és hipoglikémiás tüneteim vannak. Ezt 3 óránkénti étkezzessel próbálom javítani. Megközelítőleg a 160g ch diétát követem. Ezzel tudtam javítani az életminőségemen, de így is elég intenzívek a rosszullétek. Nagyon el vagyok keseredve, mert nagyon sok helyen jártam és még mindig nem tudom mi okozza ezt az állapotot. Esetleg elő fordulhat hogy a glikogén raktározásával, hasznosulásával lehet valamilyen problémám? Előre is köszönöm a választ! Üdvözlettel, Anita

írta Felhasználó93677

0 Válaszok

Válasz

2500 Karakter maradt Formázza a szöveget a következők segítségével: # Heading, **bold**, _italic_. HTML-kód nem engedélyezett.
A válasz közzétételével elfogadja az ÁSZF-et és az Adatvédelmi szabályzatot.
• Tartsa tiszteletben saját és mások adatainak védelmét, és soha ne tegyen közzé teljes neveket vagy elérhetőségeket.
• A nem ideillő válaszokat töröljük.